KTO SOM?

Mediátorka, učiteľka jazykov, koučka, konzultantka, kariérna poradkyňa. Po rokoch práce pre veľkú korporáciu som sa rozhodla pre zmenu, využiť svoje manažérske skúsenosti užitočnejšie a posunúť sa do inej sféry. V roku 2020 som absolvovala Odbornú prípravu mediátora a následne bola zapísaná do zoznamu mediátorov Ministerstva spravodlivosti SR pod ev.č. 2035. Verím, že správnou komunikáciou sa dá vyriešiť veľké množstvo problémov a sporov a predísť nepríjemnostiam v budúcnosti. A to je mojim cieľom.

Úspešná mediácia má mať dvoch víťazov a žiadnych porazených. Mojou úlohou je vytvoriť vhodné podmienky a doviesť Vás k víťazstvu.

Potreba komunikácie ma priviedla k láske učiť sa cudzie jazyky. Niekoľko ich už ovládam a tak odovzdávam svoje skúsenosti ďalej. V súčasnosti hovorím po anglicky, hebrejsky, rusky, nemecky, učím sa po čínsky a pripravujem sa na skúšky zo španielčiny.

Učenie považujem za poslanie, nie za povolanie.

Vyučovanie, koučing, kariérne poradenstvo aj mediácie vykonávam aj on-line, popr. telefonicky. Pre konkrétne podrobnosti mi napíšte, alebo zavolajte.